MARKALARIMIZ

Komili

KOMİLİ

Hakiki lezzetin sırrı, Komili Zeytinyağı!

Zeytinyağının hakiki lezzetini sunmak uzmanlık ister. Binlerce yıldır insanoğluna lezzet ve sağlık sunan zeytinyağının kalitesi, üretim özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Komili, 1878’den bu yana edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile zeytinyağının en iyisini, en doğalını ve en lezzetlisini sizler için özen ve sevgiyle hazırlayarak sofralarınıza getiriyor.

Yemeklerde hakiki lezzet için zeytinyağının hakikisi Komili.

Yüz yılı aşkın süredir değişmeyen lezzetiyle tüketicisine farklı damak tatlarına hitap eden ürünler sunan Komili, Sızma ve Riviera Zeytinyağı’nın yanı sıra Özel Ürünler Serisi ile sofraları şölene, yemekleri ziyafete dönüştürüyor.

Özel olarak seçilen zeytinlerden elde edilen Komili Sızma Zeytinyağı, en saf ve doğal haliyle, zeytinyağı severlere gerçek zeytinyağı lezzetini sunuyor. Nefis kokusu ve mükemmel lezzeti ile tüm yemeklerinizde kullanabileceğiniz Komili Sızma Zeytinyağı’nı, tadına daha iyi varabilmek için özellikle salata ve soğuk başlangıçlarınızda kullanabilirsiniz.

Natürel sızma zeytinyağı ile rafine zeytinyağlarının karışımından elde edilen Komili Riviera Zeytinyağı, zeytinyağının kendine has tadını ve kokusunu ağır bulanlar için özel olarak dengelenmiştir. Her türlü sıcak ve soğuk yemeklerinize, Komili Riviera Zeytinyağı ile lezzet ve hafiflik katabilirsiniz.

Komili, Özel Ürünler Serisi’ndeki Erken Hasat, Taş Baskı, Çekirdeksiz Sıkma, Cold Pressed, Organik Sızma ve 0,3 zeytinyağı çeşitleriyle de farklı damak tatlarına yönelik mükemmel lezzetler sunuyor.

Komili markası, Kasım 2010 tarihinden itibaren ayçiçek ve mısır yağını da lezzetten taviz vermeyen tüketicileriyle buluşturuyor. Komili ayçiçek yağını en çıtır kızartmalardan en hafif hamur işlerine kadar tüm sıcak yemeklerinizde kullanabilirsiniz.Yerel tatlara meraklıysanız, yöresel yemekler ve kızartmalarda mısır yağının kendisine özgü lezzetini arıyorsanız, Komili Mısır Yağı tam size göre... Detaylı bilgi için www.komilizeytinyagi.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.